rusest
kiirlaen

kiirlaen

kiirlaen

kiirlaen
kiirlaen

Kiirlaen

Kiirlaen on kiire, lihtne ja mugav väikelaen, mis on mõeldud väikeste väljaminekute finantseerimiseks.

Monefit on mobiilne krediidiliin kuni 3 000 €

Minimaalne kuumakse 40 €

Mõtle rahast uut moodi

Vaata lähemalt

P2P laenamine

Laena 300 kuni 4000 eurot

Kuumaksed alates 3 kuust kuni 24 kuuni

Vaata lähemalt

Keskmine tootlus 15%

Tagatiseta laenud kuni 5000

Laenud kuni 2000 arvuti tagant lahkumata!

Vaata lähemalt

Laenud igaks olukorraks

Kiirlaenud 50 kuni 900 eur

Lepingutasu on 0.-eur

Vaata lähemalt

Laenud kuni 2000€

Tel.: 1324

Credit24 - Laenu tasu vaid 1€

Vaata lähemalt

Sihtlaen on Krediidipanga väikelaenu toode

Laen mõistlikuks sihtotstarbeks 300-7500 EUR

Meie veebilehel Sihtlaenu taotledes saad vastuse kohe

Vaata lähemalt

Laenud kuni 10 000 EUR

Intressimäär alates 12,9% aastas

Tel. 640 80 80

Vaata lähemalt

Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot

Tagasimakse aeg 12-60 kuud

Sisaldab TASUTA laenukindlustust!

Vaata lähemalt

Laenud alates 300 kuni 10 000 eurot

Tagasimaksed algavad 3 kuu pärast

Periood 12-60 kuud

Vaata lähemalt

Laenud 50 - 2000 EUR

Periood 15 - 365 päeva

Tel. 644 04 67

Vaata lähemalt

SMS laenInfotehnoloogia areng on mõjutanud ka laenamist - laenud muutusid kergesti kättesaadavaks vaid ühe SMS-sõnumiga. Sellest pärines ka selliste laenude nimi. Tänapäeval on SMS laenust praktiliselt alles vaid nimetud – iga uus klient peab SMS laenu esmakordsel taotlemisel läbima identifitseerimise. Veidi teeb see protseduuri keerukamaks, aga sellega on nüüd olemas ka kindlus, et SMS laenu väljastatakse ainult sellele inimesele, kes on ise selleks oma teadlikku soovi avaldanud. Tänaseks on välistatud need juhud, kui laenu võttis teise inimese nimel mõni pahatahtlik kodanik, kes kasutas selleks võõrast mobiiltelefoni. Eestis on praeguseks palju ettevõtteid, kelle põhitegevus on SMS laenude või kiirlaenude väljastamine ning pea kõik neist on krediidikeskus.ee portaalis ka esindatud. Paljudest neist algselt ainult SMS laenudega tegelevatest ettevõtetest on ajapikku kujunenud tugevad organisatsioonid, kelle poolt pakutavate teenuste valik on tänapäeval palju laiem – neilt on võimalik saada ka tarbimislaenu, autoliisingut, laenu kinnisvara tagatisel jmt.


Nõuded SMS laenu saamiseks
Laialt levinud on arvamus, et SMS laenu on lihtne saada. See ei ole õige - SMS laen on laenukoormus nagu iga teinegi ning ükski äriühing ei hakka oma rahaga mõtetult riskima. Potentsiaalseid laenukliente kontrollitakse enne SMS laenu väljastamist hoolikalt. Seega ei tasu imestada, kui saate oma SMS laenu taotlusele äraütleva vastuse. Tavaliselt ei väljastata SMs laenu ka ilma laenutaotleja ametlikke sissetulekuid analüüsimata. Kui Teil on ametlik sissetulek olemas ning Teie nime ei leidu ka avalikest võlgnike andmebaasidest, siis on SMS laen Teile käeulatuses. Peaaegu vaid ühe SMS-i kaugusel!


SMS laenu suurus ja tähtaeg
SMS laen on kiire lahendus Teie spetsiifilistele probleemidele ja selle suurus sõltub mitmest teguritest – Teie sissetulekutest ja varasemast krediidiajaloost ning krediidiasutuse piirangutest. Laenusummad on erinevad, vahemik võib erinevates firmades ulatuda 50 eurost kuni 3000 euroni. Mõni firma väljastab vaid kuuajase laenutähtajaga SMS laenusid, samas kui teises firmas võib tagasimaksmise tähtaeg ulatuda aastani või isegi mitmeni. Kindlasti tasuks aga meeles pidada, et nagu ka teiste laenude puhul, on ka SMS laenu mõistlik võtta ainult väga suure vajaduse korral ja ainult oluliste asjade tarbeks!

x