rusest
bn

bn

bn

bn
bn

Laenusumma:

300 - 2000 eur

Periood:

90 päeva - 2 aastat

Uuele kliendile laen kuni 900€ intressiga 1%!

Vaata lähemalt

Monefit on mobiilne krediidiliin kuni 3 000 €

Minimaalne kuumakse 40 €

Mõtle rahast uut moodi

Vaata lähemalt

P2P laenamine

Laena 300 kuni 4000 eurot

Kuumaksed alates 3 kuust kuni 24 kuuni

Vaata lähemalt

Laen soovitud perioodiks!

Tarbimislaen kuni 5000 eurot

Laenud sularahas

Vaata lähemalt

Laenud igaks olukorraks

Kiirlaenud 50 kuni 900 eur

Lepingutasu on 0.-eur

Vaata lähemalt

Laenud kuni 2000€

Tel.: 1324

Credit24 - Laenu tasu vaid 1€

Vaata lähemalt

Sihtlaen on Krediidipanga väikelaenu toode

Laen mõistlikuks sihtotstarbeks 300-7500 EUR

Meie veebilehel Sihtlaenu taotledes saad vastuse kohe

Vaata lähemalt

Laenud kuni 10 000 EUR

Intressimäär alates 12,9% aastas

Tel. 640 80 80

Vaata lähemalt

Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot

Tagasimakse aeg 12-60 kuud

Sisaldab TASUTA laenukindlustust!

Vaata lähemalt

Laenud alates 300 kuni 10 000 eurot

Tagasimaksed algavad 3 kuu pärast

Periood 12-60 kuud

Vaata lähemalt

SMS Laen ja SMS LAENUDSMS LAENUD. Üldinfo
Infotehnoloogia areng on mõjutanud ka laenamist. Laenud said kergelt saadavaks tavalise SMS-sõnumi kaudu, millega seoses said nad tuntuks kui SMS LAENUD. Kuid tänaseks mõistest SMS Laen jäi alles praktiliselt nimetus. Internet ka siin võtab oma osa. Sellist tüüpi laenu (SMS Laen) saamisel uuena kliendina igal juhul tuleb läbida identifitseerimise kord, ainult ühe korra, kuid iga firma jaoks eraldi. Teiselt poolt, nüüd on kindlus, et SMS LAENUD väljastatakse kliendile ainult siis, kui see on inimese teadlik soov, ning neid ei saa võtta juhuslikud isikud, kelle kätte on sattunud võõras mobiiltelefon. Eestis on palju ettevõtteid, kelle jaoks SMS LAENUD või kiirlaenud on põhitegevuseks. Peaaegu kõik neist on esindatud portaalil krediidikeskus.ee. Muide, paljudest neist firmadest on kujunenud tugevad organisatsioonid, kelle teenuste nimekiri on palju pikem, kui ainult SMS LAENUD, neilt on võimalik võtta laenu kinnisvara tagatisel, autoliisingu jms


Kiirlaen ja SMS Laen, kas nende vahel on erinevust?
Võib kindlalt öelda, et SMS Laen on kiirlaen. Kiirlaenu on võimalik taodelda interneti kaudu, samuti ka täita taotlust krediidiasutuse kontoris. Valik on Teie. Kui olete juba saanud krediidiasutuse kliendiks, siis on mugavam saata SMS sõnum. Sellisel juhul võib öelda, et SMS Laen on Teie kiirlaen. Olge vastutustundlikud. Nagu öeldakse, võtad võõrast raha ajutiselt, annad oma raha igaveseks. SMS LAENUD annavad sulle võimaluse hoida olukorda kontrolli all iseseisvalt. Teiselt poolt, elus on erinevaid olukordi. Tore, kui sugulased või lähedased sõbrad on valmis Teile laenama nt 100-200 eurot. Aga kui sellist võimalust ei ole? Või laenata raha teiste inimeste käest on lihtsalt piinlik? Selleks ongi olemas hea lahendus - SMS Laen.


SMS Laen ja selle saamise kriteeriumid
Levib arvamus, et saada SMS Laenu on väga lihtne. See ei ole tõsi. SMS Laen on laenukoormus nagu iga teine. Ükski äriühing ei hakka oma rahadega riskima ning kontrollib potentsiaalseid kliente võimalikult maksimaalselt. Ärge imestage, kui vastuseks oma SMS Laenu taotlusele saate eitava vastuse. SMS LAENE tavaliselt ei anta inimestele ilma ametliku tulu kinnitamiseta. Kui ametlik tulu on, kui Te ei ole võlgnike avatud andmebaasides, siis SMS Laen on käe ulatusel . Praktiliselt ühe SMS-i kaugusel.


SMS Laen ja selle suurus
Minu sõber sai SMS Laenu ja korraga raiskas selle ära. Seda ei ole soovitatav teha. SMS Laen on lahendus Teie spetsiifilistele probleemidele. Selle summa suurus sõltub mitmest teguritest. See sõltub Teie laenamise ajaloost ja Teie sissetulekust, ning kindlasti on olemas ka teatud piirangud igas krediidiasutuses. Mõni firma annab Teile laenu kuuks ajaks, mõnes kohas Teid ootab SMS Laen aastase või isegi kaheaastase tagasimaksmise võimalusega. Summad võivad olla nii 50 eurot kui ka 3000 eurot. Kõlab hästi, eks - SMS Laen 3000 €. Suurema summa puhul on võimalik võtta hüpoteeklaen, autoliising, remondilaen, nendeks eesmärkideks ei sobi SMS LAENUD. Kuid pidage meeles, et raha tuleks kulutada ainult olulistele asjadele. Ärge olge selline kellegi sõber, kes 3 kuud tagastas raha, mis oli kulutatud kiirelt ja mõttetult!

x