rusest
kiirlaen

kiirlaen

kiirlaen

kiirlaen
kiirlaen

Kiirlaen

Kiirlaen on kiire, lihtne ja mugav väikelaen, mis on mõeldud väikeste väljaminekute finantseerimiseks.
Kiirlaen ei tähenda kergekäelist rahaabi kasutamise otsust

SMS laen on kõige kiirem ja kättesaadavam laen.  Arvestades neid faktoreid ei tasu arvata, et laenu väljastatakse kergekäeliselt. Ka SMS laenu taotlemisel peab läbima mõningaid kontrolle. Kui kõik on kinnitatud, laekub raha laenutaotleja kontole väga kiiresti – tavaliselt mõne tunni jooksul.

Tähelepanu tuleb osutada sellele, et intressimäär on üpriski kõrge ja tagastamisaeg lühike ning just seetõttu soovitatakse SMS laen tagasi maksta esimesel võimalusel. Kui SMS laenu tagastamisega hilinetakse võib rakenduda viivise tasu.

Nii nagu kõikide laenude puhul, tuleb ka SMS-laenu võtnud inimesel oma otsuse eest vastutada. Võttes arvesse enda isiklikke rahalisi võimalusi jääb teiseks tähtsaks faktoriks laenufirma enda maine. Seetõttu on tähtis laenu pakkuvas ettevõttes väga kindel olla. Paraku on kiirlaenu pakkuvate ettevõtetega olnud seotud ka negatiivsed juhtumid ning seda just seetõttu, et turul on liikunud ebakompetentseid firmasid. Samuti võib esineda ka pettusi. Korralikul laenuettevõttel peab kindlasti olema esinduslik koduleht ja kompetentne ja kiire klienditugi. Laenuettevõtte töötaja peab suutma selgitada lepingu punkte, tingimusi ning võimaldama kliendile tema olukorra kohaselt parimat lahendust. Pöörake tähelepanu sellele, et Teie poolt antaval infol oleks tagatud konfidentsiaalsus. Kuna tegemist on üpriski isikliku teenusega, siis peate olema kindlad, et Teie andmed ei saa avalikuks.

 

Viies läbi vajaliku eeltöö ning hinnates oma isiklikku laenu tagastamise võimet võib SMS laenust saada kiire abiline ettenähtamatute kulude katmisel. 

x